''НАЈЕЖИО САМ СЕ!'' Хезоња објавом на друштвеној мрежи бацио ''гробаре'' у транс
Партизан је у 31. колу Евролиге изгубио од Реала резултатом 76:88, а пре почетка утакмице хала је углас певала химну "Да волим црно-беле". Тај величанствено моменат је на друштвеној мрежи објавио кошаркаш мадридског тима, Марио Хезоња.
Фото: EPA-EFE/Juanjo Martin
Хрватски кошаркаш је чак на почетку снимка и ''ухваћен'' како пева почетак химне, што говори да није могао да остане имун на атмосферу ''гробара''.
Много пута у каријери је истицао да је Партизан највећи клуб на овим просторима као и да је њихов навијач, а можда је овом објавом и наговестио да би једног дана могао да обуче црно-бели дрес.
- Најежио сам се - написао је Хезоња и поделио управо снимак на ком певуши химну Партизана.
Препоручујемо
НИКО КАО ДОНЧИЋ: Далас предвођен Луком однео победу над Јутом (ВИДЕО)
22. 03. 2024. у 11:23
БОГДАН ЗАВРШИО НА ПАРКЕТУ: Богдановић солидан, али је Атланта опет поражена (ВИДЕО)
22. 03. 2024. у 07:20
ДОНЕТА ШОК ОДЛУКА ЗА РУСКЕ СПОРТИСТЕ: Све је дозвољено у Бањалуци!
22. 03. 2024. у 20:00
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)