ПИОНИРКЕ ОСВОЈИЛЕ КУП: Велики успех младих кошаркашица ЖКК Краљево

Горан Ћировић

04. 03. 2024. у 10:24

Велики успех оствариле су минулог викенда пионирке Женског кошаркашког клуба „Краљево“ освојивши пехар националног Купа „Моја кравица“ у својој узрасној категорији.

ПИОНИРКЕ ОСВОЈИЛЕ КУП: Велики успех младих кошаркашица ЖКК Краљево

КСС

У предигри великог финала Купа „Милан Цига Васојевић“ у сениорској конкуренцији, у нишкој дворани „Чаир“ младе Краљевчанке су у финалу после преокрета победиле вршњакиње из београдске Црвене звезде резултатом 85:80 (19:20, 14:17, 30:23, 22:20). „Малене“ су се тако заслужено попеле на највишу степеницу победничког постоља, док је за најбољу играчицу финала проглашена кошаркашица Краљева Невена Петровић.

Наслов победника Купа најмлађе селекције ЖКК Краљево тако је на леп начин ипак ублажио тугу због пораза сениорске екипе у полуфиналу од екипе Мега МИС, каснијег освајача трофеја, показавши да женска кошарка у граду на Ибру има лепу будућност.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза

Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза

МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.

27. 04. 2026. у 10:36

Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)

Русија је згрожена! Не може да верује шта су урадили Турци (ВИДЕО)

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "Специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, углавном скрајнута када се о спорту ради, због бројних међународних санкција. Али, спортске вести које, у најави, треба да обрадују Русе - понекад их шокирају. Као ова.

30. 04. 2026. у 19:38

Коментари (0)

Све због весеља и 500 евра: Ера Ојданић мртву супругу држао у хладњачи два дана - То је доказ колики сам професионалац