ДВОЦИФРЕНИ БОГДАН НЕДОВОЉАН ЗА ПОБЕДУ: Бруклин поново славио против Атланте
Кошаркаши Бруклина победили су на свом терену екипу Атланте резултатом 114:102 у ноћашњем мечу НБА лиге.
Танјуг/АП
Ово је био Бруклинова друга победа над Атлантом у само два дана.
Најефикаснији у победничком тиму био је Микал Бриџис са 38 поена, док је Камерон Џонсон додао 23.
Код гостију, најбољи је био Садик Беј са 23 поена, док је Дежонте Мареј додао 20 поена уз 11 асистенција. Српски кошаркаш Богдан Богдановић провео је на терену 35 минута, а за то време постигао је 13 поена и имао шест скокова, једну асистенцију и четири изгубљене лопте.
Кошаркаши Мајамија победили су на свом терену Јуту резултатом 126:120. У екипи из Мајамија најбољи је био Џими Батлер са 37 поена, док је Бем Адебајо убацио 23. Српски кошаркаш Никола Јовић био је стартер у тиму из Мајамија, а за 19 минута на терену постигао је осам поена и имао је четири асистенције, три скока и једну украдену лопту.
У пораженој екипи најбољи је био Кеџонте Џорџ са 31 поеном, док је Лаури Марканен додао 25.
У осталим ноћашњим утакмицама НБА лиге, постигнути су следећи резултати: Мемфис - Портланд 100:107, ЛА Лејкерс - Денвер 114:124 и Финикс - Хјустон 109:118.
БОНУС ВИДЕО: Овако су кошаркашице Партизана славиле победу над Звездом у Купу
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
ХРВАТСКА НЕЋЕ ДА ИГРА СА СРБИЈОМ У ПОЛУФИНАЛУ! Какав расплет на Европском првенству у ватерполу!
Најновије вести са Европског првенства у ватерполу 2026, чији је домаћин Београд, тичу се ватерполо репрезентације Србије.
21. 01. 2026. у 19:22
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)