„МАЛЕНЕ“ БЕЗ ПРИТИСКА: Кошаркашице Краљева на завршном турниру Купа "Милан Цига Васојевић"

Горан Ћировић

01. 03. 2024. у 10:12

Кошаркашице Краљева предстојећег викенда учествоваће на финалном турниру националног Купа „Милан Цига Васојевић“ у Нишу, који су освојиле 2020. године, што је и највећи успех у клупској историји.

„МАЛЕНЕ“ БЕЗ ПРИТИСКА: Кошаркашице Краљева на завршном турниру Купа Милан Цига Васојевић

Г.Шљивић

У поход на нови трофеј популарне „малене“ улазе са новим тренером Марком Димитријевићем који ће управо и дебитовати у сутрашњем полуфиналном дуелу против београдске екипе Мега МИС.

- Готово сигурно нећемо моћи да рачунамо на повређену Јелену Брајковић, али ћемо се потрудити да надокнадимо њен изостанак. Идемо без притиска, да пружимо свој максимум и покушамо да направимо подвиг – каже Димитријевић.

Да Краљевчанке у Ниш путују без унапред истакнуте беле заставе потврђује и капитен Драгана Гобељић, најављујући велику борбу против Меге која их је ове сезоне два пута савладала.

- Екипе се одлично познају, игра се један меч на неутралном терену и учинићемо све да изборимо пласман у финале и шансу да пехар вратимо у Краљево – поручује Драгана Гобељић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Реал жели да остане у трци за титулу, Атлетико да му уништи шампионске снове

ЈЕДАН од највећих дербија светског фудбала игра се вечерас од 21.00 на "Сантијаго Бернабеу" где ће Реал Мадрид дочекати Атлетико у мечу који може имати огроман утицај на расплет шампионске трке у Ла Лиги.

22. 03. 2026. у 07:30

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута