МИЦИЋ ЗАВРШИО КРВАВЕ ГЛАВЕ: Једва спречена општа туча на мечу Шарлота и Голден Стејта (ВИДЕО/ФОТО)

Александар Илић
Александар Илић

24. 02. 2024. у 08:16

ГОЛДЕН Стејт Вориорси славили су против Шарлот Хорнетса резултатом 97:84, а меч су обележиле немиле сцене.

МИЦИЋ ЗАВРШИО КРВАВЕ ГЛАВЕ: Једва спречена општа туча на мечу Шарлота и Голден Стејта (ВИДЕО/ФОТО)

ФОТО Принтскрин/Тwиттер/Yahoo Спортс

У једном тренутку меча у клинчу су се нашли Лестет Кинос и Грент Вилијамс, а саиграчи су имали тежак посао да их раздвоје.

Пале су и тешке речи, у којима је Кинонс ривалу поручио да је "ку**а".

На крају је ипак уз помоћ арбитара и прибраних саиграча и чланова стручног штаба ситуација смирена.

У кадру током "фрке" није било српског кошаркаша Василија Мицића, не зна се да ли је ушао у сукоб, али оно што се види, јесте да је у неком моменту добио ударац због чега су му уста била крвава.

ФОТО: Танјуг/АП

Мицићу прија прелазак у Шарлот, те је и овај меч завршио са 10 поена, два скока и три асистенције.

Најефикаснији у редовима Шарлота, али и на читавом мечу био је Мајкл Бриџис са 19 поена и 11 скокова. Голден Стејт је предводио Стеф Кари са 15 поена, 2 скока и 5 асистенција.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОЋ ОДЛУКУЕ НА РАЈКУ: Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?

СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.

26. 02. 2026. у 07:00

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)

АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.

26. 02. 2026. у 16:48

Коментари (0)

ФУНКЦИЈА! Драгутин Топић дочекао подвиг ћерке Ангелине, а онда добио позив који се не одбија