ЕВРОЛИГА НЕ ПРАШТА СРБИМА! Звезда кажњена, али и спортски директор Партизана
Дисциплинска комисија Евролиге казнила је Црвену звезду са 4.500 евра због убацивања предмета на терен на мечу 25. кола најквалитетнијег европског клупског такмичења против Барселоне, саопштено је данас.
ФОТО: М. Вукадиновић
Црвена звезда је другог фебруара на свом терену поражена од Барселоне (76:85).
Евролига је саопштила и да је спортски директор Партизана Зоран Савић кажњен са 5.000 евра због, како се наводи, непоштовања судија на мечу 25. кола против Виртуса у Болоњи. Партизан је изгубио од Виртуса резултатом 88:84.
Партизан ће у наредном колу Евролиге у четвртак играти са Бајерном у Београду, док ће Црвена звезда дан касније дочекати Жалгирис.
Препоручујемо
"ТО НИЈЕ НАШ ПРОБЛЕМ": Тренер Будућности након победе над Звездом имао шта да каже
05. 02. 2024. у 20:49
НИКАДА НИСМО БИЛИ У ИГРИ: Јанис Сферопулос је ово поручио након пораза Звезде
05. 02. 2024. у 19:59
ЦРВЕНИ ОД СРАМОТЕ: Како се десио дебакл очајне Звезде у дербију против Будућности
05. 02. 2024. у 19:35
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона
АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.
09. 12. 2025. у 07:00
ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)
Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.
09. 12. 2025. у 20:50
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)