ТРИНКИЈЕРИ СЕ ХВАТАО ЗА ГЛАВУ! Италијан није могао да верује шта су му "гробари" урадили пред меч Партизан - Жалгирис

Дарко Николић
Дарко Николић

26. 01. 2024. у 20:33

Партизан и Жалгирис састали су се у 23. колу Евролиге, а Андреа Тринкијери, тренер литванске екипе, није могао ни да сања какав дочек ће вечерас имати у Београдској арени.

ТРИНКИЈЕРИ СЕ ХВАТАО ЗА ГЛАВУ! Италијан није могао да верује шта су му гробари урадили пред меч Партизан - Жалгирис

twitter.com/dje_si_ti

Италијански стратег, бивши шеф стручног штаба београдских црно-белих, изашао је пред "гробаре" ни сам не слутећи да га чекају - овације.

Најпре аплауз, а онда громогласно скандирање "Тринкијери! Тринкијери!" погодили су у срце некадашњег Партизановог тренера, који се за срце и ухватио, недуго након што је обе шаке ставио на главу, у неверици.

Захваљивао се Италијан присталицама црно-белих, "гробари" су га овим понашањем баш ганули, па им се он и клањао и махао, видно погођен оваквим дочеком.

Ево и како је он изгледао:

Подсетимо, пренос утакмнице Партизан - Жалгирис можете да пратите уживо уз портал "Новости".

Бонус видео:  Породица променила "Оче наш" због КК Партизан

 

Ускоро опширније

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 06:30

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!