ВИЛДОЗА ЕМОТИВАН ПРЕД ЗВЕЗДУ: ''То су моји саиграчи из прошле сезоне, знам како играју''

Филип Милошевић

27. 12. 2023. у 19:29

Лука Вилдоза ће сутра са Панатинаикосом дочекати Црвену звезду, његов прошлогодишњи клуб.

ВИЛДОЗА ЕМОТИВАН ПРЕД ЗВЕЗДУ: То су моји саиграчи из прошле сезоне, знам како играју

Фото: Евролига

 - Биће тешка утакмица, победили су у претходном мечу у којем је Теодосић одиграо сјајно, имају веома добре играче – Недовића, Луку Митровића, у доброј форми су, морамо да будемо свесни тога, и да играмо своју игру - рекао је Вилдоса за Спорт Клуб.

- То су моји саиграчи од прошле сезоне, чудно је играти против њих, знам како играју, шта желе, како се понашају на терену, биће лепо видети их и попричати мало о овој сезони. – рекао је Вилдоза и потом додао:

- Све чега се сећам је заиста лепо, осим пораза од Партизана у финалу, али једно од најдражих сећања је када су навијачи почели да скандирају ‘Аргентина’ против Жалгириса. Гледао сам у све те заставе, а чак и сада када гледам те снимке на YоуТубе, најежим се. Осећам да сам вољен тамо, што је лепо - завршио је Аргентинац

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).

30. 03. 2026. у 11:30

Коментари (0)

АНАЛИЗА: ДА ЛИ СМО ГОДИНАМА СЛУШАЛИ ПОГРЕШНЕ БРОЈКЕ? Подаци стручњака доносе изненађујуће одговоре