МОРНАР ОТПУСТИО БИВШЕГ ИГРАЧА ЊУЈОРКА: Одиграо 17 минута па добио отказ јер је "незаинтересован"
ЕКИПА Морнара из Бара има сезону за заборав, а надали су се да ће најновије појачање преокренути ствари, ипак...
ФОТО: АБА лига/Морнар Барско злато/Медиа Про
Ферон Хант је стигао у Морнар као огромно појачање, очекивало се да донесе превагу, али, одиграо је тек једну утакмицу за екипу из Бара.
Морнар је после само 10 дана у клубу и 17 минута, одлучио да му се захвали.
- Ферон Хант више није играч КК Морнар Барско злато! Након само пар минута проведених на паркету у мечу против Цедевита Олимпије бивши кошаркаш Њујорк Никса неће наставити каријеру у Поносу Бара. У Ханта је полагана велика нада да ће својим искуством, завидним физичким предиспозицијама помоћи Морнару да опстане у АБА лиги, али је у пракси било потпуно другачије.
- Подсетимо, Хант је био чак и у стартној петорци Морнара за меч против Цедевита Олимпије, али је деловао поприлично незаинтересовано на терену што сведочи и статистика (шут из игре 0/5, три изгубљене лопте за мало мање од 17 минута на паркету) - стоји у саопштењу клуба из Бара.
БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ РАФАЕЛ НАДАЛ: Шпанац послао поруку пред повратак на терен (ФОТО)
15. 12. 2023. у 15:21
ПАРТИЗАН ГА ХОЋЕ, АЛИ И ЗВЕЗДА! Вечити ривали у "рату" због америчког плејмејкера
15. 12. 2023. у 14:29
СРБИ СУ НЕДОДИРЉИВИ! Хрвати гледају и не верују како је Звезда демолирала конкуренцију
15. 12. 2023. у 14:18
Наши предлози: "Тип" - тикет за понедељак
За почетак нове радне недеље смо вам спремили следеће предлоге.
04. 05. 2026. у 06:53
Новак Ђоковић затечен: Дошао у Рим, а тамо га дочекало - ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић одавно није играо тенис. Сада је решио да му се врати, али тај повратак није био какав је очекивао.
04. 05. 2026. у 19:37
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)