ШТА РАДИ ОВАЈ ЧОВЕК? Легендарни НБА играч о Јокићу: Читаво лето не пипне лопту и онда упише лагани трипл-дабл

Кошаркаши Денвер нагетса су савладали Лос Анђелес лејкерсе 119:107 на првој утакмици нове сезоне НБА лиге.

ШТА РАДИ ОВАЈ ЧОВЕК? Легендарни НБА играч о Јокићу: Читаво лето не пипне лопту и онда упише лагани трипл-дабл

ФОТО: Танјуг/АП

Српски кошаркаш Никола Јокић је трипл-даблом започео сезону, уписао је 29 поена, 13 скокова и 11 асистенција.

Легендарни Кевин Гарнет није остао равнодушан на партију Србина. Некадашњи центар Минесоте и Бостона је у чуду како је Јокић одиграо иако се читаво лето најмање "дружио" са лоптом.

Фото архива ВН

 

"Како не пипнеш лопту читаво лето и онда тако лагано упишеш трипл-дабл!", пита Гарнет Јокића преко друштвене мреже "X".

Као што је познато, Никола је готово читаво лето провео уз коње, лопту вероватно није ни пипинуо, као што каже Гарнет, читаво лето, осим када се вратио у САД на припреме Денвера.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује паклена атмосфера на Маракани

ЗВЕЗДА ЗАПОЧИЊЕ ОДБРАНУ ТИТУЛЕ: Новајлију очекује "паклена" атмосфера на Маракани

НАКОН вишемесечног чекања коначно почиње Суперлига Србије, а први меч одиграће акутелни шампион Црвена звезда и новајлија Мачва који се састају на "Стадиону Рајко Митић" од 20 часова.

17. 07. 2026. у 07:00

Коментари (1)

ЗАШТО ЈЕ ЖЕНАМА ЗАБРАЊЕН ПРИСТУП СВЕТОЈ ГОРИ? Казна за овај прекршај је сурова, а неке Српкиње су је ипак посетиле