БЕСПЛАТАН УЛАЗ ЗА МАЛИШАНЕ: Кошаркаши Слоге из Краљева у суботу дочекују Вршац
Утакмицама четвртог кола предстојећег викенда наставља се првенствена трка за бодове у оквиру „Адмирал бет кошаркашке лиге Србије“.
Г.Шљивић
У новој хали спортова крај Ибра у Краљеву кошаркаши Слоге ће у суботу (19.30) угостити Вршац. Обе екипе су у досадашњем току сезоне оствариле по једну победу и два пораза, а у међусобним дуелима прошле такмичарске године Вршчани су оба пута славили, па нема сумње да ће краљевачки „бели“ учинити све да им се пуном мером реванширају.
За то ће им бити неопходан снажан ветар у леђа са трибина, па је управа Слоге одлучила да за децу до 14 година улаз на овај меч буде – бесплатан.
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ НЕМАЊА РАДОЊИЋ! Ево шта је поручио након Звездине победе над Партизаном
23. 02. 2026. у 06:42
"ЋАЛЕТУ ЈЕ ЗВЕЗДА БИЛА СВЕ"! Огласио се син Синише Михајловића након вечитог дербија
23. 02. 2026. у 06:25
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)