ЈОКИЋ СА ПОЛА ГАСА РАЗНЕО ЧИКАГО: Србин држао час кошарке Булсима

16. 10. 2023. у 08:04

Кошаркаши Денвера победили су јутрос на свом терену екипу Чикага резултатом 116:102 у предсезонском мечу НБА лиге.

Најефикаснији у победничком тиму био је Џулијан Стротер, који је постигао 23 поена, док је Џамал Мареј додао 21. Српски кошаркаш Никола Јокић провео је на терену нешто више од 23 минута, а за то време имао је учинак од 15 поена, девет скокова, пет асистенција и по једну украдену лопту и блокаду. У пораженом тиму најбољи су били Патрик Вилијамс и Коби Вајт са по 20 поена.

Кошаркаши Шарлота савладали су на свом терену Оклахому 117:115. У победничкој екипи најефикаснији је био Пи-Џеј Вашингтон са 31 поеном. Код гостију, најбољи су били Џејлин Вилијамс и Три Мен, који су убацили по 18 поена. Српски кошаркаш Василије Мицић био је стартер у екипи из Оклахоме, а постигао је шест поена и имао осам асистенција, три скока и пет изгубљених лопти за 26 минута на терену.

Кошаркаши Мајами победили су на свом терену екипу Мемфиса 132:124. У редовима Мајамија најбољи је био Тајлер Хиро са 30 поена, док је Сем Адебајо додао 26. Српски кошаркаш Никола Јовић није играо. У пораженом тиму истакао се Дезмонд Бејн са 26 поена.

Голден Стејт је после продужетка победио Сакраменто 121:115, док је Милвоки у гостима био бољи од Лос Анђелес Лејкерса 108:97.

А ПОСЛЕ ТУЧЕ... Жељко Обрадовић не да Нанелију да игра против Звезде?!

ПРЕД трећу утакмице финала АБА лиге дошло је до туче у Београдској арени. У њој су учествовали кошаркаш Партизана Џејмс Нанели и Црвене звезде Стефан Лазаревић, а бура се тим поводом није стишала ни када је на ред дошла сама утакмица.

19. 05. 2024. у 19:28