ПОТПИСАЛИ СМО ДОБРЕ ИГРАЧЕ, АЛИ.... Душко Ивановић је имао шта да каже након победе над Игокеом

30. 09. 2023. у 22:29

ЦРВЕНА звезда је у првом колу АБА лиге убедљиво савладала игокеу у Лакташима, резултатом 63:81. Након меча тренер Звезде Душко Ивановић изнео је своја очекивања.

- Ми смо очекивали тешку утакмицу и заиста је тако било, Игокеа је почела добро, агресивно, имали смо проблема 7-8 минута да организујемо нападе. Уласком Теодосића смо успели да повежемо наше линије, у другом полувремену смо имали добру одбрану и флуидан напад, тако да смо заслужено победили - истакао је Ивановић.

Додаје да то још увек не изгледа онако како треба и да је за то потребно време.

- Ја сам рекао да ми ове године смо потписали добре играче, али, евидентно је ово вечерас, показало се да још нисмо добар тим. Неки се брже уклапају, неки спорије, али мислим да ће сви да се уклопе.

Шта се дешава са Немањом Бјелицом, који вечерас није био са тимом у Лакташима и како тече његов опоравак?

- То боље да вам каже медицински стаф, ја стварно не знам - рекао је Ивановић.