ФМП СЕ ПОЈАЧАО ПРЕД МЕЧ У АБА ЛИГИ: Француз задужио дрес "пантера"

ФМП је сезону почео поразом од Варезеа у квалификацијама за ФИБА Лигу шампиона, а клуб је одлучио да се додатно појача пред старт АБА лиге.

ФМП СЕ ПОЈАЧАО ПРЕД МЕЧ У АБА ЛИГИ: Француз задужио дрес пантера

Фото: EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Нови играч "пантера" постао је Француз Иго Бесон. Овај 22-годишњак је висок 191 цемнтиметар, игра на позицији бек и са клубом из Железника је потписао двогодишњи уговор.

Бесон је био члан Басконије током предсезоне одигравши све мечеве за шпански тим. У каријери је још наступао за Шалон, Сент Квентин, Њу Зиланд брејкерсе и Булоњ Левалоа.

ФМП прву утакмицу у АБА лиги игра у понедељак од 17 сати против Крке на свом паркету.

БОНУС ВИДЕО: Сјајна атмосфера на дочеку кошаркаша и Новака Ђоковића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

УПРАВЉАНИ РАСТ НАСУПРОТ ЛИНЕАРНОЈ ДОБИТИ: Где инвестирају банке које мењају тржишну динамику?