ЗВЕЗДА У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Душко Ивановић не може да састави екипу за тешко гостовање
Црвена звезда у сезону улази са новим тимом, пошто су у екипи остала само петорица играча из прошле сезоне, а дошло је 10 нових
Фото: КК Црвена звезда
Црвено-бели ће у суботу од 20 часова играти на гостујућем терену против Игокее у првом колу регионалног такмичења.
Иако ће црвено-бели бити фаворити на том мечу, тренер Душко Ивановић неће моћи да рачуна на неколико играча: Дејана Давидовца, Шабаза Нејпира и Адама Ханге.
Српски репрезентативац Дејан Давидовац неће бити на располагању Ивановићу због повреде задње ложе, Ханга због прехладе, док се Шабаз Нејпир још увек није опоравио од повреде због које је пропустио турнир у Никозији.
Треба напоменути да тренер Ивановић на почетку сезоне неће моћи да рачуна на повређеног Немању Бјелицу.
Препоручујемо
ВРЕДИ ПОКУШАТИ: Тикет са ВЕЛИКОМ квотом и још већим ДОБИТКОМ!
ЗА данас смо вам издвојили три предлога који дају одличну укупну квоту.
17. 12. 2025. у 09:30
СРБИЈА И АЛБАНИЈА ОДЛУЧУЈУ - ИДЕ ЛИ СРБИЈА НА ОЛИМПИЈАДУ? Тако је решено на светском нивоу...
Најновије вести из фудбала су више него занимљиве.
17. 12. 2025. у 15:11
МИМУ ЗАУСТАВИЛА ПОЛИЦИЈА: Изненадило их је оно што су затекли у колима
НАКОН што их је зауставила полиција, призор у колима их је изненадио...
17. 12. 2025. у 10:09
Коментари (0)