БАЈЕРН ПОКАЗАО ВЕЛИЧИНУ: Немачки гигант послао навијачима Партизана поруку на српском језику

Часлав Вуковић

01. 09. 2023. у 09:30

ДОК је Светско првенство у жижи, потпуно неочекивано минхeнски Бајерн се обратио навијачима Партизана и то на српском језику.

БАЈЕРН ПОКАЗАО ВЕЛИЧИНУ: Немачки гигант послао навијачима Партизана поруку на српском језику

FOTO: N. Paraušić

Наиме, немачки и српски клуб ће се састати у 8. колу Евролиге у Минхену, а Баварци су одлучили да позову црно-беле навијаче да гледају тај сусрет.

- Здраво, навијачи Партизана. Улазнице за вашу гостујућу утакмицу код нас у BMW Парку сада су доступне! Пратите Јарета на поновном сусрету са Лучом и будите с нама 15. новембра! - пише на Твитер налогу Бајерна.

Подсетимо, Партизан је прошле сезоне оба пута савладао Бајерн у елитном такмичењу, а и тада су изабраници Жељка Обрадовића имали велику подршку у Немачкој.

Када је сезона 2023/2024. у питању, дуел у Београду биће одигран у 26. колу, 8. фебруара од 20.30 часова.

БОНУС ВИДЕО: Аврамовић пружио подршку саиграчу: Сви смо уз Симанића

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ: Побегли са Европског првенства кад су схватили да је Косово - Србија!

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ: Побегли са Европског првенства кад су схватили да је Косово - Србија!

НА Европском првенству у каратеу за кадете и јуниоре, које се одржава на Кипру, неће бити репрезентације тзв. Косова. Њихови репрезентативци одлучили су да се повуку након одлуке организатора да не истакну симболе ове непостојеће државе.

09. 02. 2026. у 18:15

Коментари (0)

ОДРЕЂЕН ПРИТВОР ОСУМЊИЧЕНИМА ЗА БОМБАШКИ НАПАД НА КУЋУ ЗДРАВКА ЧОЛИЋА: Ево колико би могли да остану иза решетака