МЕЧ ПОД ВЕЛОМ ТАЈНЕ, АЛИ... Пешићева Србија демолирала Пољску

04. 08. 2023. у 08:08

КОШАРКАШКА репрезентација Србије је остварила победу у другој припремној утакмици за Светско првенство у Јапану, Индонезији и на Филипинима.

Као и током припремног периода за Европско првенство прошле године, први мечеви које "орлови" играју, одиграни су иза затворених врата.

Док је многима остао нерешени ребус меч против Босне и Херцеговине, Пољаци су ипак прекинули завет ћутања и објавили резултат.

Изабраници Светислава Пешића славили су резултатом 81:66 (23:14, 19:16, 23:14, 16:22) у београдској арени.

Србија је од старта кренула силовито и направила уводну предност од девет поена разлике која је до полувремена успела да буде двоцифрена.

У трећој четвртини су поново "орлови" дошли до своје препознатљиве игре и додатно повели више од 20 поена разлике, а онда је у последњем периоду дошло до опуштања и Пољаци су смањили минус.

БОНУС ВИДЕО: Топ 10 најбољих поентера у НБА