ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ ЗА ПЕШИЋА И "ОРЛОВЕ": Плејмејкер стиже на припреме репрезентације Србије
ДОБРЕ вести стижу за кошаркашку репрезентацију Србије и селектора Светислава Пешића. После Филипа Петрушева још један играч ставиће се на располагање искусном стратегу.
ФОТО: М. Вукадиновић
"Орлови" ће од понедељка бити јачи за плејмејкера Стефана Јовића који се нашао на списку, преноси портал Спорт југа.
Кошаркаш Сарагосе се нашао на списку репрезентације, али је због тешке ситуације у породици пропустио окупљање. Ипак, он је добио добре вести и одлучио је да се прикључи саиграчима на припремама у Старој Пазови.
Пешић је у понедељак током конференције за медије бираним речима говорио о некадашњем играчу Црвене звезде.
- Стефан је један од најбољих плејмејкера који се појавио на овим просторима, а и шире у последњих 20 година. Ако ситуација у породици буде у реду играће, његова фамилија такође жели да он игра - рекао је тада искусни тренер.
Подсетимо, Србија од класичних плејмејкера има Алексу Аврамовића. Ту је и Огњен Јарамаз, али он има проблема са повредом.
Мундобаскет који се одржава у Јапану, Индонезији и на Филипинима на програму је од 25. августа до 10. септембра. "Орлови" се налазе у групи Б са Јужним Суданом, Кином и Порториком.
Наша селекција први меч игра 26. августа од 14 часова по средњеевропском времену против Кине коју са клупе предводи Александар Ђорђевић.
БОНУС ВИДЕО: Богдан Богдановић стигао на окупљање репрезентације
Препоручујемо
ПАРТИЗАН НАСТАВИО ДА СЕ ПОЈАЧАВА: Црно-бели довели играча из Суперлиге Србије
27. 07. 2023. у 15:40
НИ ОН НЕЋЕ У ПАРТИЗАН: Жељко Обрадовић на мукама, пропао му још један план
27. 07. 2023. у 08:08
ПОГОДИЛИ СМО КВОТУ 39! Наши типстери доминирају! Ево нових предлога за мечеве на којима верујемо да неће бити победника
ДОМИНАЦИЈА!
27. 01. 2026. у 11:30
РУСИЈА СЛАВИ: Естонија кренула да зарије нож у леђа Русима - ево шта је управо доживела
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису биле тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца, али... наставак је ипак обрадовао Русе.
27. 01. 2026. у 12:45
ГРАД НА РУБУ ПОНОРА: Клизишта однела земљиште испод кућа на Сицилији - снимци су ЈЕЗИВИ (ВИДЕО/ФОТО)
КАТАСТРОФАЛНО невреме које је погодило југ Италије изазвало је незапамћену штету, а најкритичније је на Сицилији, где се у граду Нишемију урушио чак четири километра дуг део литице. Због клизишта је више од хиљаду људи хитно евакуисано, јер је клизиште буквално однело земљу испод кућа.
27. 01. 2026. у 11:26
Коментари (4)