МИЛАНО ПРОНАШАО ЗАМЕНУ ЗА НЕЈПИРА: Немац појачао шампиона Италије

Филип Милошевић

22. 07. 2023. у 14:02

Немачки кошаркаш Маодо Ло ново је појачање Арманија, објавио је италијански клуб на званичном сајту.

МИЛАНО ПРОНАШАО ЗАМЕНУ ЗА НЕЈПИРА: Немац појачао шампиона Италије

ФОТО: М. Вукадиновић

Немац је са новим клубом потписао уговор до лета 2025. године.

- Срећан сам што сам постао део тако престижног клуба као што је Армани. Узбуђен сам што ћу се суочити са овим новим изазовом, у првокласној организацији и са искусним тренером као што је Еторе Месина. Ово је ново поглавље у мојој каријери и драго ми је што ћу живети у Милану - истакао је Ло.

До сада у каријери Ло је наступао за Бросе Бамберг, Бајерн и Албу.

БОНУС ВИДЕО: Партизан је шампион АБА лиге

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

КАЈСЕДО + ПАЛМЕР = ДОБИТНА КОМБИНАЦИЈА? Убитачни двојац предводи Челсу на тешком гостовању у Лиги шампиона

АТАЛАНТА и Челси улазе у шести меч Лиге шампиона са идентичним учинком (10 бодова), али и са различитим расположењем уочи директног судара у Бергаму. "Плавци" имају бољу гол-разлику и тренутно држе место у топ 8, док је домаћину ово идеална прилика да их претекне и заузму позицију која директно води у осмину финала.

09. 12. 2025. у 07:00

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

ЗАПАД У ШОКУ! Владимир Путин слави, ово је чекао од 2022!

Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако. А најновија вест - обрадовала је руског председника, Владимира Путина, јер се његов омиљени спорт враћа на велика, међународна врата, са све руским обележјима.

08. 12. 2025. у 15:15

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА ИДЕ У ЗАГРЕБ! Жреб је тако одлучио, следи историјско гостовање црвено-белих