ЕВРОЛИГАШКА ''ДЕТОНАЦИЈА'': Најџел Вилијамс-Гос близу повратка у бивши клуб
Најџел Вилијамс - Гос је напустио Реал Мадрид након финала АЦБ лиге и сада је у потрази за новим клубом.
Фото: EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU
Како пише грчка „Газета“, Гос је близу договора са Олимпијакосом. Он је већ играо за пирејске црвено-беле, када је из Партизана прешао у редове шампиона Грчке 2018 године. Тада је под ''палицом'' Дејвида Блата одиграо сјајну сезону што га је препоручило Јути.
Амерички плејмејкер на столу има понуду двогодишњег уговора, а очекује се да у наредним данима потпише за грчког великана.
БОНУС ВИДЕО: Партизан је шампион АБА лиге
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЂОКОВИЋ ПРОТИВ АМЕРИКАНЦА: Припрема за Вимблдон, па напад на 24. гренд слем титулу
24. 06. 2023. у 10:10
ИЗ МАЛЕ ЗЕМЉЕ ДВА ДИВА: Како је Новак Ђоковић исписао историју и ушао у вечност (10)
23. 06. 2023. у 21:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФИНАЛЕ ЗА ИСТОРИЈУ: Шпанија и Аргентина у борби за титулу првака света
Светско првенство 2026. године стигло је до великог финала, а у недељу увече на стадиону „Метлајф“ у Њу Џерзију за најважнији трофеј у светском фудбалу бориће се две актуелне континенталне силе, Шпанија и Аргентина, а занимљиво је да ће ово бити прво финале Мундијала у којем се састају актуелни шампиони Европе и Јужне Америке.
19. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)