"ИДЕМО ПО ТИТУЛУ!" Душко Ивановић и поред 0:2 убеђен да Звезда може да одбрани АБА трон против Партизана

15. 06. 2023. у 22:25

ПАРТИЗАН и Црвена звезда су се у четвртак састали у другом мечу финала АБА лиге за сезону 2022/2023, а без обзира на то како се меч завршио, била је веома занимљива реакција тренера црвено-белих Душка Ивановића.

ИДЕМО ПО ТИТУЛУ! Душко Ивановић и поред 0:2 убеђен да Звезда може да одбрани АБА трон против Партизана

Подсетимо, Партизан је поново победио Црвену звезду и повео са 2:0 у финалу АБА лиге.

Ивановић је најпре овако сумирао утиске:

- Прво, честитке Партизану. Он је искористио врло добро предност домаћег терена и води са 2:0. Ми смо вечерас играли много боље у 1. полувремену, имали смо шансу да победимо, али мислим да смо даровали победу Партизану, нешто промашајима, а нарочито падом у одбрани у 2. полувремену. Добро, 2:0 је, игра се до три. Ништа то не мења. Ни наш "филинг" да можемо да победимо, ни наше амбиције да можемо да освојимо АБА лигу - рекао је најпре Ивановић.

Тада је неко у сали за конференције за штампу нешто добацио трнеру Звезде, који се збунио, па изненадио безобразлуком и понудио да оде. Ипак, решио је да настави да одговара на питања. Следеће је било шта његова екипа може да поправи у наредној утакмици, а он је инсистирао "у утакмицама"

- Нама је само фалио добар завршетак наших акција. Ми смо имали неколико зицера које смо промашили, због тога нам је пала концентрација у одбрани. А она мора да се игра 40 минута.

На питање шта му улива самопоуздање у успех после 0:2, одговорио је овако:

- То што ја јако верујем у моје играче. Стварно, искрено мислим да можемо да победимо Партизан. Ако неко хоће да победи у финалу, онда не сме да има сумње. А ни ја ни моји играчи не сумњамо да можемо до тријумфа - убеђен је Душко Ивановић.

Бонус видео:  Породица променила "Оче наш" због КК Партизан

ШЕШИРЏИЈЕ ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

"ШЕШИРЏИЈЕ" ХВАТАЈУ ПОСЛЕДЊИ ВОЗ: Евертон је неуништив, опет с извукао из немогуће ситуације

ДЕРБИ зачеља отвара 36. коло енглеске Премијер лиге. Иако Евертон има чак 11 бодова више од Лутона још се не зна да ли ће им до краја сезоне САвез вратити неке од одузетих бодова или пак додати још казне.

03. 05. 2024. у 10:38