СРБИ УВРЕДИЛИ ИКОНУ ЛОС АНЂЕЛЕСА: Америка бруји о "безобразном" потезу браће Јокић (ВИДЕО)
Браћа Николе Јокића, Страхиња и Немања, разменили су увреде са најпознатијим навијачем Лејкерса Џеком Николсоном на трећој утакмице финалне серије Западне конференције НБА лиге, у којој је Денвер победио у Лос Анђелесу (119:108).
Фото: Принтскрин
Како је пренео новинар Вик Ломбарди, то се догодило по завршетку меча, док је славни глумац напуштао своју столицу, која се налази у првом реду, тик уз терен.
„О мој Боже, браћа Јокић су разменили непријатне речи са Џеком Николсоном док је он одлазио напоље. Џек је био љут“, написао је Ломбарди.
Николсон је деценијама био „икона“ Лејкерса, а колико се одомаћио на мечевима свог омиљеног клуба говори и урбана легенда да је понекад на утакмице долазио у кућним папучама.
С друге стране, Страхиња и Немања у Америци немају баш сјајну репутацију, јер су у неколико наврата правили инциденте на утакмицама Нагетса, а највише пажње изазвао је њихов сукоб са кошаркашем Њу Џерзија Маркифом Морисом.
Препоручујемо
"ТО ЈЕ НАЈГОРИ ПОСАО НА СВЕТУ": Јокић одговорио Мелоуну и насмејао новинаре (ВИДЕО)
21. 05. 2023. у 09:57
ЈОКИЋ УШАО У ИСТОРИЈУ НБА ЛИГЕ: Ово је успео да уради само још Оскар Робертсон
21. 05. 2023. у 09:25
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (10)