ПАНТЕР ОТКРИВА КАКАВ ЈЕ ЖЕЉКО ОБРАДОВИЋ: Капитен Партизана без длаке на језику
Кошаркаши Партизана дочекују Панатинаикос у последњем колу Евролиге и уколико забележе победу осигураће шесто место пред почетак ТОП 8 фазе. Капитен црно-белих је открио како је радити са Жељком Обрадовићем.
Фото архива ВН
У Београду играш под командном палицом најбољег европског тренера свих времена Жељка Обрадовића. На основу онога што си до сада искусио, шта њега чини толико великим?
Кевин Пантер две пуне сезоне брани боје Партизана, а сада открива какав је човек и како је сарађивати са Жељком Обрадовићем.
- Његова оштроумност и његова интелигенција. И изнад свега, он је изванредно људско биће. Мислим да велики број људи то не примећује јер их примарно интересује само његов кошаркашки део. Ипак, оно што га издваја је његов карактер. Оно како се понаша свакодневно. Невероватан тип и фантастичан човек - рекао је Пантер
Следеће питање је мање-више слично.Нешто што би показало каква је особа поред тога што је врхунски тренер?
- Открићу вам нешто. Прошле године, када смо испали из Еврокупа, рекао нам је нешто што нисам чуо у професионалној каријери. Увек нам говори: Уживајте у животу. Знате, нису многи тренер заинтересовани за ваш приватан живот. Он не само да брине, него жели да заиста уживате у животу. Живот је већи, значајнији од кошарке. Неки можда мисле да постоји та дилема: кошарка или ништа. Али људи имају породице, животе.
Посебно то важи за странце, који 10 месеци годишње играју далеко од куће.
- Тачно, управо то. И знаш шта? Заборави то. Нисам видео мајку скоро годину дана. Људи то не знају. Нисам видео млађег брата око три године. Људи ни то не знају. Не знају кроз шта све играч прилази. И онда када ти тренер каже да уживаш у животу и да се опустиш – то је важно. Наравно, радимо напорно, дајемо све од себе. Али на све то он нам каже: опустите се, идите у ресторан. Нормалан је, много то поштујем. - додаје капитен Партизана
БОНУС ВИДЕО: ДИЛЕМЕ НИЈЕ БИЛО: Због овога је прекинута утакмица Чукарички - Партизан
Препоручујемо
ПОМОЋНИК ЖЕЉКА ОБРАДОВИЋА ОТКРИО: Ево зашто је Егзум дошао у Партизан, част је када имате у тиму Кевина Пантера
11. 04. 2023. у 09:38 >> 09:42
НОВАКОВИ НАВИЈАЧИ ЗГРОЖЕНИ: Ево ко слави што је покрадени Новак Ђоковић изгубио
14. 04. 2023. у 08:49
"ОСЕЋАМ СЕ УЖАСНО": Новак Ђоковић каквог нисмо до сада видели на прес конференцији...
13. 04. 2023. у 20:44
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)