ЛУКА ВИЛДОЗА ИМАО ПОРУКУ ЗА РОДИТЕЉЕ: Имали смо успоне и падове

КОШАРКАШИ Црвене звезде у невероватној завршници победили су Фенербахче и то након продужетака.

ЛУКА ВИЛДОЗА ИМАО ПОРУКУ ЗА РОДИТЕЉЕ: Имали смо успоне и падове

ФОТО: М. Вукадиновић

Одмах након меча који је домаћин добио резултатом 91:89 јунак црвено-белих, Факундо Кампацо изнео је утиске пред камерама.

- Играли смо паметно вечерас. Одлично смо играли последњих пет, шест мечева. Могли смо у плеј-оф. Одиграли смо са много енергије, рекао је Кампацо.

Огласио се и Лука Вилдоза који је имао поруку за родитеље.

- Поносан сам, жао ми је што нисмо ушли у плеј-оф. Борили смо се до краја. Имали смо успоне и падове. Бар смо показали свима да смо добар тим. Свим тимовима који су се квалификовали желим срећу. Постигли смо 91 поен, Факу је одрадио одличан посао. Навијачи су били луди, волим их. Подржавали су нас целе сезоне, желим да поздравим маму и тату, рекао је Вилдоза.

БОНУС ВИДЕО: „КЛАСИЋИ“ НИКОЛЕ ЈОКИЋА: Где су сада играчи који су бирани испред Сомборца 2014?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ПРИЧА О НАЈСТАРИЈЕМ СРПСКОМ КРСТУ