АДЕТОКУМБО ШОКИРАО КОШАРКАШКИ СВЕТ: ''Био сам спреман да се повучем 2020. године''

Филип Милошевић

12. 04. 2023. у 12:55

Грчки кошаркаш Јанис Адетокумбо изјавио је данас да је током 2020. године размишљао о завршетку каријере, преноси Баскетњуз.

АДЕТОКУМБО ШОКИРАО КОШАРКАШКИ СВЕТ: Био сам спреман да се повучем 2020. године

Танјуг/АП

Двоструки МВП је 2021. године освојио титулу са Милвокијем, док је 2019. и 2020. освојио награду за најкориснијег играча НБА лиге.

- Играње овде је велики притисак. Пролазим кроз то. Да бисте били најбољи, морате да играте као најбољи. Морате да вежбате као најбољи. Морате да се носите као најбољи. Што није лако. Колико год људи говорили да се добро носим с тим јер је то моја личност. Тешко је, 2020. године сам био спреман да одем из игре. Ако ме нешто не чини срећним, ја то не радим. Не желим то да радим. Само ћу остати код куће, остати са својом децом, остати са својом породицом и покушати да будем срећан. Није ме брига - истакао је Грк.

Током лета 2020. године Адетокумбо је потписао петогодишњи уговор са Баксима од 228,2 милиона долара.

- Наставио сам да разговарам са саветником. Он ми је много помогао. Не само да сам бољи кошаркаш и да сам могао да се носим са тим, већ да сам био бољи партнер, бољи отац, бољи брат и бољи син. Боља особа. Нисам затворен у себе, могао сам да дам људима оно што осећам. Зато што сам у једном тренутку покушавао да побегнем од свих. А то нисам ја. Веома сам друштвен. Волим да комуницирам са другим људима - изјавио је Адетокумбо.

БОНУС ВИДЕО: ДИЛЕМЕ НИЈЕ БИЛО: Због овога је прекинута утакмица Чукарички - Партизан

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ ТРЕНЕРСКИ ПОСАО: Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!

ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).

20. 03. 2026. у 07:10

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

ПУТИН ЈЕ УПРАВО КЛЕКНУО ПРЕД ЊИМ! Ово ни у цркви није урадио председник Русије (ВИДЕО)

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и - спортске догађаје. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" везане су за Италију. У тој земљи је окончан спектакл - Зимске параолимпијске игре 2026, а тамо су Руси урадили оно што Запад није могао ни да сања. А руски председник Владимир Путин је због тога и те како одушевљен, те је решио да нестварне хероје хитно одликује. Пред једним од њих је и клекнуо.

19. 03. 2026. у 19:58

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута