"НАЈЕЖИО САМ СЕ ТОКОМ АПЛАУЗА": Балша Копривица по повратку на паркет о пакленом периоду иза њега и тренутним капацитетима
КОШАРКАШ Партизана Балша Копривица изјавио је данас, после повратка на терен након 98 дана, да још није близу својих капацитета.
ФОТО: КК Партизан
Прва велика пауза се догодила због прелома шаке у новембру против Панатинаикоса, а онда се у јануару Копривица заразио мононуклеозом.
- Нисам ни очекивао да ћу пуно играти против Игокее, можда бих одиграо и који минут више да смо повели раније. Тренер ми је рекао да останем миран и спреман, са више тренинга и како утакмице буду долазиле играћу све више и више. Најежио сам се током аплауза. Захвалан сам када ме навијачи Партизана подрже, а и захвалан сам што сам део овог клуба - изјавио је Копривица за Моцартспорт.
Додаје да му је тешко да уђе у ритам утакмице после толико времена.
- Додуше, глава није проблем код мене, ја сам психички потпуно спреман, али телом не баш. У глави мислим да могу све, али нисам ни близу свог капацитета. Зато су ту тренери да ме уводе постепено и њима верујем - изјавио је Копривица.
БОНУС ВИДЕО: Реакција "делија" када је Новак Ђоковић дошао на меч Звезда - Валенсија
Препоручујемо
НЕОЧЕКИВАНА ДРАМА: Новак Ђоковић се мучио против аутсајдера у Монте Карлу! (ФОТО)
11. 04. 2023. у 14:55
ШАМАР ЗА УЕФА: Русија се "сели", игра у такмичењу ван окриља европске куће фудбала?!
11. 04. 2023. у 15:38
ЗВАНИЧНО - УТАКМИЦА ПРЕКИНУТА: Наставак меча Чукарички - Партизан сутра
11. 04. 2023. у 18:02
СПЕКТАКЛ У ЛОНДОНУ: Разиграна Вила напада сам врх табеле и долази по читав плен на "Стамфорд бриџ"
СУБОТЊИ програм Премијер лиге затвара дерби 18. кола у којем ће Челси на "Стамфорд бриџу" покушати да прекине серију Астон Виле од чак десет узастопних победа у свим такмичењима и остане у трци за сам врх Премијер лиге (13.30).
27. 12. 2025. у 07:30
ХАОС У УКРАЈИНИ: Зеленски је донео одлуку која је шокирала многе
Русија се, откако је почео рат у Украјини, налази под бројним санкцијама, па и спортским, те је за Русе велики број тужних спортских вести стизао у виду међународних ограничења. Али, настављају се и шокантне вести за бројне украјинске спортисте. Разлог? Не понашају се довољно "про-украјински".
27. 12. 2025. у 12:29
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)