УВЕРТИРА ПРЕД МУНДОБАСКЕТ: Време је за освету Италијанима, Србија ће учествовати на Акрополис турниру

Филип Милошевић

20. 03. 2023. у 13:32 >> 13:32

Кошаркашки савез Грчке потврдио је да ће Србија и Италија наступати на традиционалном Акрополис купу током лета.

УВЕРТИРА ПРЕД МУНДОБАСКЕТ: Време је за освету Италијанима, Србија ће учествовати на Акрополис турниру

ФОТО: М. Вукадиновић

На паркет "ОАКА арене" у Атини ће прво изаћи домаћин турнира Грчка против "орлова", да би Србија наредног дана изашла на мегдан Италији у репризи осмине финала прошлогодишњег Евробаскета, у ком је наш тим доживео пораз.

Последњег дана ће бити одигран дуел између Грчке и Италије.

Овај турнир ће се одиграти у периоду од 8. до 10. августа и служиће као увертира пред Мундобаскет.

Подсетимо, Светско првенство се одржава у Јапану, Индонезији и Филипинима од 25. августа до 10. септембра. Жреб је заказан за 29. април.

БОНУС ВИДЕО: ШОК "ПОД БАГДАЛОМ": Напредак "у минут до 12" казнио Звездине промашаје

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...

Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.

29. 01. 2026. у 07:00

Коментари (0)

АЛК Гроуп: успех, иновације и награде за најбоље