МВП ТРКА СЕ НАСТАВЉА: Јокић изгубио прво место, биће борба до самог краја

Филип Милошевић

17. 03. 2023. у 14:09 >> 14:14

Никола Јокић изгубио је прво место у МВП трци, сада је испред њега Џоел Ембид, стоји на недавно објављеној листи на званичном сајту НБА лиге.

МВП ТРКА СЕ НАСТАВЉА: Јокић изгубио прво место, биће борба до самог краја

FOTO: Tanjug/AP

Прошле недеље је Јокић био број један, пратили су га Ембид и Јанис Адетокумбо, међутим, сада је дошло да промена и листа тренутно изгледа овако:

1. Џоел Ембид, Филаделфија севентисиксерс
2. Никола Јокић, Денвер нагетс
3. Јанис Адетокумбо, Милвоки бакс
4. Џејсон Тејтум, Бостон селтикс
5. Лука Дончић, Далас маверикс
6. Домантас Сабонис, Сакраменто кингс
7. Џулиујс Рендл, Њујорк никс
8. Шеј Гилџес-Александер, Оклахома Сити тандер
9. Џејмс Харден, Филаделфија севентисиксерс
10. Девин Букер, Финикс санс

Српски центар просечно бележи 24 поена, 11,9 скокова и 9,9 асистенција по утакмици и подсетимо да су трипл-дабл просек имали само још Расел Вестбрук и Оскар Робертсон, а само је популарни "Броди" био МВП са трипл-дабл просеком.

Џоел Ембид, који је тренутно главни кандидат за МВП награду, просечно бележи 33,5 поена, 10,2 скока и 4,1 асистенцију по утакмици.

БОНУС ВИДЕО: Никад веће интересовање медија за изборе у ФСС-у

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИЛАН ЂУРИЦА: Добићеш кад дође! (ВИДЕО)

МИЛАН ЂУРИЦА: Добићеш кад дође! (ВИДЕО)

"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.

15. 05. 2026. у 14:00

ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?

ПРЕЛОМНИ ТРЕНУЦИ ИСТОРИЈЕ: Како Доналд Трамп спасава Црвену звезду и Партизан?

Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо.

14. 05. 2026. у 21:35

Коментари (0)

ФАЛИЛО МИ ЈЕ ПАЖЊЕ Снежану преварио муж, она га оставила у најтежем тренутку: Тад сам била најслабија у животу