ЉУТ КАО РИС: Звезда стигла до 20 разлике против Партизана, а онда је њен тренер Душко Ивановић побеснео због - њега!

Дарко Николић
Дарко Николић

13. 03. 2023. у 21:25

ТРЕНЕР КК Црвена звезда Душко Ивановић био је изузетно љут на једног свог играча током "вечитог дербија" у АБА лиги, иако је у том тренутку шампион регионалног надметања имао огрому предност.

ЉУТ КАО РИС: Звезда стигла до 20 разлике против Партизана, а онда је њен тренер Душко Ивановић побеснео због - њега!

Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović

Наиме, након што су црвено-бели повели са 26:46 пред крај друге четвртине, Филип Петрушев није у одбрани урадио оно што је стратег гостујуће екипе од њега тражио, па је после пик-ен-рол акције Партизан смањио заостатак на "-18".

Позвао је тада Ивановић поменутог крилног играча, врло љутито му рекао шта од њега очекује, али...

У следећој акцији Звезде, након изгубљене лопте, Петрушев се није довољно потрудио у једном скок-дуелу, па је уместо до лопте - дошао само до личне грешке. Одмах потом Ивановић га је извео из игре, незадовољан оним што је, пре свега у дефанзивном смислу, Петрушев до тада пружао.

Филип Петрушев је, иначе, у првом полувремену на паркету провео девет минута и 11 секунди, убацио је седам поена (шут 2/3 за два, а 1/1 када се о тројкама ради), промашио је оба слободна бацања, остварио један скок и имао једну изгубљену лопту. С њим у петорци, Звезда је дала шест поена више него што је примила.

Вечити дерби Партизан - Црвена звезда вечерас можете уживо да пратите уз пренос на порталу "Новости".

Бонус видео:  Никола Јокић - од доброћудног дебељуце, до најбољег и најплаћенијег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (4)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину