БОГДАНОВИЋ СЕ РАЗИГРАО У ДРУГОМ ПОЛУВРЕМЕНУ: Србин погађао у наставку, али недовољно за победу Атланте (ВИДЕО)

05. 03. 2023. у 08:11

КОШАРКАШИ Атланте изгубили су као гости од Мајамија са 117:109 (29:26, 37:23, 21:26, 30:34), а двоцифрен у поразу Хокса био је српски репрезентативац Богдан Богдановић.

Бек тима из Џорџије је на паркету провео 26 минута и за то време је постигао 13 поена и додао је две асистенције, уз шут из игре 4/9, за три 3/5.

Богдановић је практично преспавао прво полувреме. Србин је два уводна периода постигао само три поена, али у наставку се пробудио, но то није било довољно да Атланта избегне пораз.

Што се утакмице тиче, Мајами је одиграо одлично током првих 24 минута. На велику паузу је отишао са великих +17 - 66:49.

Хокси су покушали у наставку да се врате, добили су и трећу и четврту четвртину, али то је било довољно само да се ублажи неуспех.

Хите је до тријумфа предводио Бем Адебајо са 30 поена и 11 скокова, док је Тајлер Хиро постигао 20. На другој страни највише се истакао Садик Беј са 22, њега је пратио Ди'Андре Хантер са 17.

Атланта сада заузима осмо место на Истоку са учинком 32-32, док је тим са Флориде на седмој позицији са 34-31.

БОНУС ВИДЕО: ЈОКИЋЕВА „СТОТКА“: Кога Србин јури по броју трпл-даблова

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Ово је најновији услов за Русе да би учествовали на Играма "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе.

27. 04. 2024. у 17:47