ДУГА ОЗБИЉАН РИВАЛ: Кошаркашице Краљева сутра гостују у Шапцу
После победе против Слоге у Пожеги којом су избориле пласман на завршни турнир националног Купа „Милан Цига Васојевић“, кошаркашице Краљева окрећу се обавезама у првенству.
Г.Шљивић
У 19. колу Прве женске лиге Србије, Краљевчанке сутра путују за Шабац где их очекује дуел против домаће Дуге, екипе која је прошле сезоне у међусобном дуелу славила победу пред својим навијачима и гаји амбиције да се пласира у плејоф.
Кошаркашице Краљева тренутно се налазе на деоби првог места на табели са истим бројем бодова као лидер Црвена Звезда, али са слбијим међусобним скором. Уз 16 победа и два пораза „малене“ су освојиле 34 бода, док је петопласирана Дуга освојила 29, забележивши 11 победа и седам пораза.
Препоручујемо
РЕАЛ УВИДЕО СВОЈУ ГРЕШКУ: Продали га у Серију А, а сада желе да га врате по сваку цену
25. 12. 2025. у 22:35
КАКВА БОЖИЋНА ДРАМА! Њујорк предвођен сјајним Брансоном добио Кливленд
25. 12. 2025. у 21:40
ДОМИНАЦИЈА СЕ НАСТАВЉА: Одговор за Николу Јокића не постоји!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Тимбервулвса који затварају божићни програм у "Бол арени" (4.30).
25. 12. 2025. у 14:00
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)