ОДРЕЂЕНЕ СУДИЈЕ ЗА ВЕЧИТИ ДЕРБИ: Познато ко ће делити правду на мечу Партизан - Звезда у Купу Кораћа
КОШАРКАШИ Партизана и Црвене звезде четврти пут ове сезоне ће одмерити снаге. Овога пута ће се вечити ривали састати у полуфиналу Купа Радивоја Кораћа, а одређена је и судијска тројка за овај дуел.
ФОТО: М. Вукадиновић
Сва тројица арбитара су из Београда, а одлучено је да се на паркету "Чаира" нађу Урош Николић, Урош Обркнежевић и Стефан Ћалић.
Занимљиво је то да није делегиран ниједан од двојице наших најбољих судија - Илија Белошевић и Миливоје Јовчић.
Подсетимо, у првом полуфиналу од 17 сати састају се ФМП и Мега, док је дуел Партизан - Црвена звезда заказан за 21 сат.
Црно и црвено-бели су се ове сезоне до сада састали три пута, а тим са Малог Калемегдана води са 2:1 у победама.
БОНУС ВИДЕО: ГРОБАРСКА ЕУФОРИЈА У НИШУ: Играчи и навијачи прославили пласман у полуфинале Купа Кораћа
Препоручујемо
ВЕЛИКИ ПРОБЛЕМ ЗА МИЛВОКИ: Јанис се повредио, али ушао у историју Бакса (ВИДЕО)
17. 02. 2023. у 08:14
"ГРОБАРИ" СУ ОВО ХТЕЛИ ДА ЧУЈУ: Навијачи Партизана могу и на дерби и на Евролигу
17. 02. 2023. у 08:32
НАДАЛ ОЧАЈАН: Ускоро прекид нестварног 18 година дугог низа бика са Мајорке?
16. 02. 2023. у 11:12
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!
ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.
11. 12. 2025. у 07:30
ЧИТАВ ГРАД У АУСТРИЈИ ОСТАО ЗАТЕЧЕН ЗБОГ СРБА: Ево шта су урадиле "делије" (ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су се побринуле за посебну ситуацију.
11. 12. 2025. у 13:13
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)