ПАРТИЗАН УШАО У ИСТОРИЈУ: Пао рекорд Црвене звезде! Мега за 20 минута доживела катастрофу какву, код куће, нико никада у АБА лиги није

05. 02. 2023. у 19:55

КОШАРКАШИ Партизана данас гостују Меги, а средином треће деонице, и поенима Алена Смаилагића, црно-бели оборили су један велики рекорд АБА лиге.

Наиме, изабраници Жељка Обрадовића су нови рекордери по броју убачених поена за полувреме у регионалном такмичењу, и то ако се гледају утакмице на гостујућим паркетима.

"Парни ваљак" је данас мело Мегу, а на велики одмор је отишао са убедљивих 65:37. Управо је захваљујући тих 65 поена престигао највећег ривала, Црвену звезду.

Иначе, кош који је донео рекорд постигао је Ален Смаилагић. Он је фаулиран пред крај друге деонице при резултату 64:37. Промашио је прво, погодио је друго слободно бацање и тако је помогао свом тиму да се упише у историју и да постави нови рекорд.

Бонус видео: Навијачи Олимпијакоса и Звезде заједно скандирали "Косово је Србија"