ТОПИЋ ИМА НОВИ КЛУБ: Млади кошаркаш ће до краја сезоне играти КЛС

МЛАДИ српски кошаркаш Никола Топић ипак ће играти до краја ове сезоне. Он је појачао ОКК Београд, члана Кошаркашке лиге Србије.

ТОПИЋ ИМА НОВИ КЛУБ: Млади кошаркаш ће до краја сезоне играти КЛС

ФОТО: КК Црвена звезда/Ђорђе Костић/АБА лига

Доста тога се издешавало у вези са 17-годишњим плејмејкером. ФМП Меридиан га је представио као новог играча, али је АБА лига поништила регистрацију, па ће талентовани играч наступати за "клонфере". Ову вест је потврдио кошаркашки агент Мишко Ражнатовић.

Екипа коју са клупе предводи Вуле Авдаловић после 16 одиграних утакмица заузима 10. место у КЛС са учинком 7-9.

Топић је ове сезоне у АБА лиги у дресу Звезде одиграо седам утакмица уз 3,4 поена у просеку.

БОНУС ВИДЕО: Навијачи Олимпијакоса и Звезде заједно скандирали "Косово је Србија"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"

Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.

16. 07. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени