УМЕСТО У ЗВЕЗДУ, ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ: Италијан не долази на Мали Калемегдан! Литванци узели момка који се повезивао са црвено-белима
ИТАЛИЈАНСКИ кошаркашки репрезентативац Ахиле Полонара био је један од играча који се побезивао са Црвеном звездом, али, он је потписао уговор до краја сезоне са екипом Жалгириса, саопштио је данас литвански клуб.
ФОТО: АБА лига
Полонара је раније данас раскинуо уговор са шампионом Европе, екипом Ефеса, а потом је Жалгирис објавио да ће италијански кошаркаш наставити каријеру у литванском клубу.
Полонара (31) је ове сезоне у Евролиги просечно постизао 2,9 поена и имао је 2,2 скока по утакмици. Поједини медији су објавили да би Италијан могао да заигра за Црвену звезду, али је он одлучио да настави каријеру у Литванији.
Он је пре Ефеса играо за Терамо, Варезе, Ређану, Сасари, Басконију и Фенербахче. Италијански кошаркаш ће у новом клубу носити дрес са бројем 25.
Жалгирис је најавио да ће Полонара у наредних неколико дана стићи у Литванију, а после лекарских прегледа потписаће уговор до краја сезоне.
Литвански клуб је јуче потписао уговор са Ајзеом Тејлором, пошто ће Кенан Еванс због повреде морати да паузира до краја сезоне.
БОНУС ВИДЕО: Ин мемориам: Синиша Михајловић - Одлазак фудбалског бомбардера
Препоручујемо
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за уторак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила веома занимљив дубл.
16. 12. 2025. у 07:05
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)