ЈОКИЋ СИЛАН ЗА БОЖИЋ: Нови трипл-дабл Србина о коме ће се причати!
ДЕНВЕР Нагетси славили су против Кливленд Кавалирса 121:108, а нову сјајну партију пружио је Никола Јокић који је уписао 28 поена, 15 скокова и 10 асистенција.
Танјуг/АП
Деловало је да је Никола Јокић баш мотивисан за игру током православног Божића. Успео је да упише нови трипл-дабл.
У периоду између два Божића Нагетси су остварили шест победа и два пораза, савладавши Финикс сансе, Бостон селтиксе, Лос Анђелес клиперсе, Сакраменто кингсе, Мајами хит и Кливленд кавалирсе.
Танјуг/АП
Првих 24 минута у "Бол" арени до полувемена били су равноправни, чак су гости имали и кратке моменте вођства. Предност на полувремену 62:58, Нагетси надограђују одличном трећом четвртином коју завршавају добијају са осам поена. Разлика је стабилно одржавана у последњој четвртини и уписана је нова победа.
Као и у мечи са Клиперсима, Денвер је показао одличну тимску игру и ефикасност. Јокић се највише истакао трипл-даблом, али је још шест играча завршило меч двоцифреним поентерским учинком: Мари 18, Портер 16, Колдвел-Поп 14, Браун и Хајланд по 13, Гордон 12.
Тимски проценти Денвера на мечу су били импозантни - 56% за два и 48% за три.
Код Кавалирса се највише истакао Карис Леверт са 22 поена, Даријус Гарланс је уписао 21 поен и осам асистенција. Није играо прва звезда тима Донован Мичел, који је недавно постигао 71 поен.
Танјуг/АП
Денверов следећи изазов су Лос Анђелес лејкерси. Екипа Мајка Мелоуна дели прво место Запада са Мемфис гризлисима са 25-13, док је Кливленд са истим бројем победа, а једним поразом више четврти на Истоку.
БОНУС ВИДЕО: КО ЈЕ НАЈПЛАЋЕНИЈА СПОРТИСКИЊА: Објављена листа зарада за 2022
Препоручујемо
ПРЕМИНУО ЂАНЛУКА ВИЈАЛИ: Славни италијански фудбалер изгубио битку живота, Апенини у жалости
06. 01. 2023. у 10:44 >> 11:02
НОВАК ЂОКОВИЋ НАКОН ПОБЕДЕ НАД ШАПОВАЛОВИМ: "Срећно бадње вече!"
06. 01. 2023. у 13:35 >> 13:49
МИХАЈЛОВИЋЕВА ЋЕРКА СЕ ОГЛАСИЛА: Након смрти Вијалија поделила потресну фотографију
06. 01. 2023. у 12:05
НА ВЕСТ О СМРТИ ЂАНЛУКЕ ВИАЛИJA: „Зар није било доста што сам изгубио једног брата"
06. 01. 2023. у 12:02
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)