"ЗВЕЗДИН СПИН СМАТРАМО НЕОДГОВОРНИМ": Огласио се Партизан, (ипак) без гостујућих навијача на евролигашком дербију

САГА пред вечити евролигашки дерби се наставља. Партизан је првобитно објавио да неће бити гостујућих навијача, уследио је одговор са Малог Калемегдана, а ситуација се не смирује и даље.

ЗВЕЗДИН СПИН СМАТРАМО НЕОДГОВОРНИМ: Огласио се Партизан, (ипак) без гостујућих навијача на евролигашком дербију

Aba liga / Dragana Stjepanovic

Сат времена након Звездиног саопштења да ће навијача бити, и да је за њих одређен посебан сектор, стигла је порука из Партизана.

Црно-бели наводе да је то само спин градског ривала који служи да подигне тензије и да ће свака одлука о томе како ће бити омогућен улаз гостима бити донет после редовне седнице Скупштине и Управног одбора.

- КК Партизан као организатор сутрашње утакмице није донео никакву нову одлуку на тему организованог доласка гостујућих навијача. Овакав спин који долази од представника нашег градског ривала сматрамо неодговорним и непотребним подизањем тензија уочи меча за који ми као клуб већ данима имамо кампању како би све протекло у најбољем могућем реду.

- Подсећамо да гостујући тим нити учествује у организацији меча, нити припада било којој надлежној инстанци која је у нашој држави задужена за питања безбедности на спортским борилиштима. Безбедност свих учесника утакмице као и сваког гледаоца је на првом месту и Партизан на првом месту мора да води рачуна о томе да сви власници карата безбедно уђу и изађу из дворане. Клуб ће данас имати редовну седницу Скупштине и Управног одбора, а нова тема о којој ће бити донета коначна одлука је и начин на који ће симпатизери Црвене звезде моћи да бораве у хали. Одлука о немогућности организованог доласка и уношења навијачких обележја није промењена. О коначној одлуци, Клуб ће се огласити након седнице УО - пише у саопштењу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина