КОШАРКАШКИ СПЕКТАКЛ! Партизан и Реал Мадрид подарили Евролиги меч за памћење! Каква нападачка рапсодија двеју екипа

24. 11. 2022. у 22:53

КОШАРКАШИ Партизана гостовали су славном Реалу данас у Мадриду. Било је ово невероватно нападачко издање двеју екипа. Два великана подарила су меч за памћење, драме није било, али је Евролига сведочила нестварном нападачком издању двеју екипа. Црно-бели на крају су поражени, резултатом од 105:97, али је јасно да су сви неутрални љубитељи магичне игре под обручима уживали .

Изабраници Жељка Обрадовића савршено су отворили меч. Шутерска рапсодија, Анђушић, Нанели и Ледеј су повукли тим у уводним минутима и стварали добар капитал. "Парни ваљак" је постигао нестварних 40 поена за једну четвртину и отишао на +8.

А онда... катастрофална друга деоница. "Краљевићи" су заиграли компактније у одбрани, Партизан се мучио у фази напада и уписао само 11 поена, препустивши вођство противнику, које је средином трећег квартала било и двоцифрено.

Љуљ се разиграо, а њему се придружио и Марио Хезоња, а Жељко Обрадовић сведочио је великом паду у дефанзиви.

Само што је одлучујућа четвртина и почела Мадриђани одлазе на великих +15, на семафору је стајало 92:77 и било је јасно да нема повратка за Партизан.

Најефикаснији играчи сусрета били су Зек Ледеј и Серхио Љуљ са 20, поена. Егзум је додао 17, а Пантер је додао 16 поена уз 5 скокова и 3 асистенције.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ