АМЕРИКАНАЦ ПРОНАШАО КЛУБ: Џејмс Гист нови играч Бахчешехира

БИВШИ кошаркаш Партизана и Црвене звезде Џејмс Гист потписао је уговор са турским Бахчешехиром, преноси Јурохупс.

АМЕРИКАНАЦ ПРОНАШАО КЛУБ: Џејмс Гист нови играч Бахчешехира

Фото архива ВН

Амерички центар је прошле сезоне раскинуо уговор са Асвелом и од тада је био слободан играч.


Гист је носећи дрес Асвела просечно бележио пет поена и остваривао два скока по утакмици.

До сада у каријери Гист је играо за Бијелу, Локомотиву, Партизан, Фенербахче, Малагу, Панатинаикос, Црвену звезду, Бајерн и Асвел.

Бахчешехир је тренутно девети на табели турске лиге, док у групи Д Лиге шампиона, у којој игра са Игокеом, заузима трећу позицију.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ШИПТАРИ ПОНИЖАВАЈУ СРБЕ НА ВИДОВДАН: Упуство терориста нашем народу како да се понаша у својој земљи (ФОТО)