ПОКУШЕВСКИ И ОКЛАХОМА ИЗНЕНАДИЛИ ДАЛАС: Трипл-дабл Луке Дончића недовољан (ВИДЕО)

30. 10. 2022. у 08:11

ОДИГРАНО ЈЕ шест утакмица у НБА лиги, а на паркету су се нашли Алкексеј Покушевски и Лука Дончић, док је Никола Јовић имао само епзодну улогу

Екипа Оклахома сити тандера причинила је велико изненађење победом над Далас мавериксима 117:111 после продужетка.

Млада и неискусна екипа Оклахоме је успела да се врати са заостатка од 16 поена на средини последње четвртине и избори продужетак, потом и победу.

Ништа Мевсима није вредео трипл-дабл Луке Дончића од 31 поен, 16 скокова и 10 асистенција.

Код Мавса су двоцифрени били још Спенџес Динвиди са 20 поена, Двајт Пауел и Доријан Фини-Смит са 13, те Кристијан Вуд са 11 поена.

Међу расположенима у победничком саставу били су Шеј Гилџес-Александер са 38 поена и девет асистенција, Лу Дорт са 16, Дарајус Бејзли и Ајзеа Џо са 15 поена, Џејлен Вилијамс је дао 13 поена.

Алексеј Покушевски је био у стартној петорци, а на терену је пртовео укупно 24 минута и за то време забележио четири поена, четири скока и три асистенције.

Оклахома у наредном мечу 2. новембра дочекује Орландо, па игра против Денвера, док Далас такође пар дана раније дочекује тим са Флориде, па следи меч са Јутом.

Никола Јовић је у поразу Мајами хита од Сакраменто кингса 119:113 играо мање од једног минута.

Домаћини у главном граду Калифорније су лако савладали тим јачи на папиру. Пленили су Кевин Хертер са 27 и руки Киган Мари са 22 поена код Кингса. Тајлер Хиро са 34 поена је предводио Мајами, следио га је Бем Адебајо са 23 поена.

БОНУС - НАЈНОВИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45