ОГЛАСИО СЕ "ИЗДАЈНИК" ИЗ РУСИЈЕ: Послао бруталну поруку целом свету (ФОТО)
Плејмејкер Зенита из Санкт Петербурга Томас Ертел не обраћа пажњу на бројне критике што је одлучио да каријеру настави у Русији.
Томас Ертел, Фото Профимедија
Искусни кошаркаш је после Европског првенства потписао уговор са Зенитом, а та одлука коштала га је места у репрезентацији Француске.
Подсећања ради, Ертел је на Евробаскету био део репрезентације Француске и био је један од играча који су пред почетак турнира потписали уговор по ком "неће играти за клубове из Русије и Белорусије", а све због актуелног рата у Украјини. Искусни 33-годишњи плејмејкер је само неколико дана по завршетку турнира одлучио да потпише уговор са Зенитом на 1+1 сезону.
Последњих дана је трпео бројне критике на свој рачун због ове одлуке, а Ертел се сада огласио на Инстаграму.
- Само за вашу информацију, свим људима који ми пишу поруке или коментаре, критикујући ме због моје одлуке да дођем у Русију, или због моје одлуке уопштено. Молим вас да знате да ми се комплетно је*е, зато престаните да трошите ваше време. И молим вас, изнад свега, нађите себи живот! Хвала свима унапред - написао је Ертел на свом Инстаграм профилу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (12)