НИЈЕ НИ ПОЧЕЛО, А НБА ЛИГУ ДРМА ОГРОМАН СКАНДАЛ: Потукле се две велике звезде, радиле и песнице

Марко Паунић
Марко Паунић

06. 10. 2022. у 09:16

Велики скандал потреса НБА лигу.

НИЈЕ НИ ПОЧЕЛО, А НБА ЛИГУ ДРМА ОГРОМАН СКАНДАЛ: Потукле се две велике звезде, радиле и песнице

Фото: АП

На тренингу актуелног шампиона, екипе Голден Стејт вориорса, дошло је до вербалног, а затим и физичког сукоба између једног од најискуснијих и "најпрљавијих" играча лиге Дрејмонда Грина и младе звезде у успону Џордана Пула.

Како су пренели амерички медији, Грин и Пул су прво ушли у вербални сукоб, а затим је Дрејмонд решио да песницама "преваспита" млађег саиграча. 

Према информацијама које долазе "преко баре", Дрејмонд Грин је на крају упутио извињење млађем саиграчу, али је и Џордан Пул променио понашање од кад је сазнао да ће добити нови уговор и много већу плату.

Клуб се још није оглашавао, али наводи се да ће реаговати и казнити обојицу.

По тренутном уговору зарадиће око 4 милиона долара за ову сезону, а Голден Стејт вориорси желе да га задрже и спремни су да му дају знатно већа примања у наредним годинама.

Са Грином је ситуација мало другачија - он такође чека нови уговор, али би овакве ствари могле скупо да га коштају. Већ је улазио у сукоб са саиграчима, познато је и да је имао свађу са Кевином Дурентом и да су многи тврдили да је Дурент управо због Грина отишао из клуба.

Ворирси ће наредне сезоне бранити титулу у НБА лиги, а до наслова шампиона стигли су пошто су у пет утакмица били бољи од Бостон Селтикса. Био је то четврти пут у последњих седам година да Стеф Кари, Клеј Томпсон, Дрејмонд Грин и остатак екипе стижу до прстена намењеног прваку НБА лиге.

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце до најбољег кошаркаша на свету

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ: Побегли са Европског првенства кад су схватили да је Косово - Србија!

АЛБАНЦИ ЧУПАЈУ КОСУ: Побегли са Европског првенства кад су схватили да је Косово - Србија!

НА Европском првенству у каратеу за кадете и јуниоре, које се одржава на Кипру, неће бити репрезентације тзв. Косова. Њихови репрезентативци одлучили су да се повуку након одлуке организатора да не истакну симболе ове непостојеће државе.

09. 02. 2026. у 18:15

Коментари (0)

ОВО ЈЕ ЈЕДИНИ ЕСТРАДНИ СУКОБ ЗДРАВКА ЧОЛИЋА: Били су нераздвојни, а онда је једна изјава направила хаос