БИЛИ СМО БОЈАЖЉИВИ Мицић: Не може се играти 30-35 минута
НИЈЕ имала кошаркашка репрезентација Србије ни снаге ни среће да савлада Италију (86:94) у осмини финала Евробаскета 2022.
Фото: Профимедиа
Прокоментарисао је дуел Василије Мицић који није могао да сакрије тугу.
- Не знам шта се десило, у једном тренутку као да је енергија стала. Не да смо играли лоше, били смо бојажљиви за прелом утакмице. Нису ово лаке утакмице, играти осмину финала на једну лопту, на једну утакмицу ту иима свако шансу без обзира на квалитет. Не може се играти 30-35 минута, били су бољи у другом полувремену, имали су неку додатну енергију, слободу у нападу.
БОНУС ВИДЕО: Тренинг Пешићевих "орлова" током Европског првенства у кошарци
Препоручујемо
НИЈЕ МОГЛО БЕЗ ТЕНЗИЈА! Чарке у тунелу након меча Нови Пазар - Црвена звезда (ВИДЕО)
11. 09. 2022. у 19:08
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!
Најновије вести везане за рат који је отпочео на Блиском истоку, а напад на Иран био је окидач за то, тичу се Светског првенства у фудбалу чији су домаћин и Сједињене Америчке Државе.
28. 02. 2026. у 22:46 >> 23:00
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (1)