ФУРИОЗНО ДО ЧЕТВРТФИНАЛА: Баскеташи Србије групну фазу завршили на првој позицији
РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА Србије у баскету 3x3 пласирала се вечерас у четвртфинале Европског првенства у Грацу са прве позиције А групе после победе над Израелом 21:13.
FOTO: FIBA.basketball
Раније данас екипа у саставу Дејан Мајсторовић, Страхиња Стојачић, Михаило Васић и Марко Бранковић савладала је Словенију са 21:14.
Ривал Србије у четвртфиналу сутра од 13.55 биће поражени тим из дуела између Летоније и Пољске у оквиру Ц групе.
Другопласирани тим А групе, Израел, играће против победника Ц групе у четвртфиналу сутра у 16.30.
У преостала два четвртфинална дуела састају се Холандија - Аустрија (14.20) и Литванија - Белгија (16.05). Сутра су на програму и полуфинала, меч за треће место (20.55) и финале (21.45).
Уколико успешно преброди четврфинални меч, селекција Србије играће у првом полуфиналу које је на програму у 19.20, док је други полуфинални меч у 19.45.
Репрезентација Србије актуелни је европски и светски првак у баскету 3x3, док је на Олимпијским играма у Токију заузела трећу позицију.
БОНУС ВИДЕО: Кошаркаши Србије одрадили први тренинг у Берлину
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ДВЕ МЕДАЉЕ "У ЏЕПУ": Одличан старт српских рвача на Светском првенству
10. 09. 2022. у 20:27
ДУШАН ТАДИЋ ЈЕ КРАЉ ФУДБАЛА: Србину 20 минута било довољно да задиви Европу(ВИДЕО)
10. 09. 2022. у 20:04
УТАКМИЦА СУПЕРЛИГАША НАМЕШТЕНА? Бивши фудбалер Звезде тврди да су сви у комбинацији
10. 09. 2022. у 17:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХОЛАНД ПРОТИВ КЕЈНА: Гол-машине у борби за полуфинале Светског првенства!
Ерлинг Холанд и Хари Кејн предводиће своје репрезентације у једном од најатрактивнијих четвртфинала Светског првенства 2026, где ће се у Мајамију на "Хард рок стадиону" састати Норвешка и Енглеска (23.00).
11. 07. 2026. у 07:00
ПАРТИЗАН ДОБИО ПОНУДУ КОЈА СЕ НЕ ОДБИЈА?! Милиони стижу у Хумску за Угрешића
Српски фудбалер, Огњен Угрешић, ускоро би могао да пређе из Партизана у Болоњу.
09. 07. 2026. у 17:21
МУРИЊО НЕЋЕ ДА ЋУТИ: "Срамота, ово је пљачка - усред бела дана! Зашто само Аргентини? Фудбал заслужује боље..."
ФУДБАЛЕРИ Аргентине после нестварног преокрета елиминисали су Египат у осмини финала Светског првенства.
08. 07. 2026. у 18:20
Коментари (0)