ДУШАН ТАДИЋ ЈЕ КРАЉ ФУДБАЛА: Србину 20 минута било довољно да задиви Европу(ВИДЕО)

10. 09. 2022. у 20:04

КАПИТЕН Ајакса, Душан Тадић имао је против Херевена фантастично издање.

Тадићу је свега 20 минута било потребно за две асистенције у дуелу против Херевена, а планету је очарао у првих 20 минута игре.

Четири минута игре било је потребно за мајсторију Тадића. Србин је добио лопту по десној страни, преварио чувара, потом пронашао Класена на другој страни који је лако затресао мрежу.

Други гол је био у 16. минуту, тада је Тадић извео слободан ударац, практично је преварио све противничке играче који су очекивали центаршут ка петерцу. Тадић је упутио лопту на ивицу казненог простора, тамо је био Тејлор који сјајним ударцем вара противничког голмана за великих 2:0.

Ајакс је на крају остварио убедљиву победу од 5:0, а последњи погодак био је дело Брајана Бробија коме је трећом асистенцијом на мечу Тадић помогао да се упише у стрелце.

БОНУС ВИДЕО: ТОП 10 НАЈПЛАЋЕНИЈИХ ФУДБАЛЕРА: Колико зарађује Роналдо а колико Меси...

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45