СРБИЈА ИМА НОВОГ МИЉЕНИКА НАВИЈАЧА: Јагодић Куриџа - "Даје ми обавезу да се додатно борим на терену"

Александар Илић
Александар Илић

05. 09. 2022. у 23:31

МАРКО Јагодић Куриџа је у победи Србије над Финском израстао у једног од миљеника навијача.

СРБИЈА ИМА НОВОГ МИЉЕНИКА НАВИЈАЧА: Јагодић Куриџа - Даје ми обавезу да се додатно борим на терену

FOTO: FIBA

Бивши кошаркаш Црвене звезде анализирао је утакмицу против Финаца

-Играли смо јако добру одбрану, агресивну. Они се ту нису снашли, осим тих првих четири, или пет минута. Из такве одбране добили смо самопоуздање у нападу и онда су сви имали своје моменте на терену. Тако треба да играмо сваки меч.

Као и Лучић, поновио је да је здравље играча најбитније.

- Најбитније је да сви будемо здрави. Никола Милутинов је ту, Вања Маринковић ће нам се ускоро прикључити, када крену најбитније утакмице бићемо сви заједно ту.

Навијачи су Марку Јагодићу Куриџи скандирали име, а чули су се и повици МВП, МВП...

- Лепо је то да чујем, импонује ми сигурно и даје ми обавезу да се додатно борим на терену.

Истакао је Марко Јагодић Куриџа на крају да се Србија није припремала за Израел и да ће се са наредним ривалом упознати сутра.

БОНУС ВИДЕО: Никола Јокић - од доброћудног дебељуце до најбољег кошаркаша на свету
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТОТАЛ ФУДБАЛ НА АЛИЈАНЦ АРЕНИ: Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца

ТОТАЛ ФУДБАЛ НА "АЛИЈАНЦ АРЕНИ": Бајерн има нападачки арсенал потребан за преокрет, али ПСЖ зна како да искористи дефанзивне мане Бавараца

ОСАМ дана након незаборавног спектакла у Паризу, Бајерн Минхен и Париз Сен Жермен поново укрштају копља, овога пута на "Алијанц арени" (21.00), у реваншу полуфинала Лиге шампиона који обећава још једну ноћ за памћење.

06. 05. 2026. у 07:00

НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ! Руси прете Кијеву моћним оружјем: Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар

"НЕ ДИРАЈТЕ НАМ ПАРАДУ!" Руси прете Кијеву моћним оружјем: "Ако испалимо 2или3, то је као нуклеарни удар"

РУСКИ председник Владимир Путин упозорио је Кијев да ће, ако украјински дронови покушају да покваре војну параду на Црвеном тргу у Москви, у знак одмазде уследити масовни ракетни удар на центар Кијева.

06. 05. 2026. у 11:53

Коментари (1)

Прва СЕПА трансакција у АЛТА банци: Србија постала део европског платног промета