СВЕ ЗАВИСИ ОД ЈОКИЋА, Мицић открио шта је најважније за Србију
КОШАРКАШИ Србије одиграли су одличан меч против Холандије, екипа Светислава Пешића славила је резултатом 100:76,
FOTO: FIBA.Basketball
- Сви играчи су играли и осетили атмосферу. Многи су дебитанти на великом такмичењу и за њих је ово велико искуство. Холанђани су се борили, али ми смо имали добар приступ и то је било довољно за данас, рекао је Мицић.
Истакао је плеј Ефеса да је тимска игра од велике важности.
- Свако од нас има улогу у свом тиму и спреман је да квалитетом и искуством преокрене меч. Све креће од Николе Јокића, али је најважније да једни друге учинимо бољим. Сви доприносе, без обзира на то да ли се види у статистици или не, битно је да свако одради своје, тако се гради тимски дух.
Сутра од 17 часова Србија игра против Чешке која је у првом дуелу поражена од Пољске 99:84.
- Пољска је дефинитввно одиграла добар меч. Чешка је под притиском. Није лако играти пред својом публиком. Сада је време да се одморимо и припремимо тела за сутрашњи меч, рекао је Василије Мицић након дуела.
БОНУС ВИДЕО: Тренинг Пешићевих "орлова" током Европског првенства у кошарци
Препоручујемо
МЕЧ КАКАВ АМА БАШ НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО! Србија победила на почетку Европског првенства у кошарци
02. 09. 2022. у 22:40 >> 22:40
СКАНДАЛ НА ЕВРОПСКОМ ПРВЕНСТВУ: Светислав Пешић Немац, Никола Јокић крилни центар
02. 09. 2022. у 14:49
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)