СРБИЈА ЈЕ ОВО ЧЕКАЛА: Огласио се Василије Мицић и изговорио само две речи

Кошаркашка репрезентација Србије је у четвртак увече победила Грчку 100:94 у оквиру квалификација за Мундобаскет, али навијачи у препуној "Штарк арени" нису могли у потпуности да славе тријумф, због повреде Василија Мицића.

СРБИЈА ЈЕ ОВО ЧЕКАЛА: Огласио се Василије Мицић и изговорио само две речи

FOTO: FIBA.Basketball

Најбољи играч у Евролиги у последње две године је у завршници првог полувремена доживео повреду скочног зглоба.

Изгледа да ситуација није толико страшна како се у први мах чинило. Васа се мимоишао са новинарима, а на питање "како је", одговорио је - ок сам, преноси "Спортал".

Србија може да одахне после овог Васиног одговора, као и фотографије са Новаком Ђоковићем, али остаје да се види колика пауза га очекује и када ће поново моћи на терен.

Бонус видео: Овације публике у Арени и грчким и српским кошаркашима

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на Групама арени

ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"

Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.

16. 07. 2026. у 07:00

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ЖЕНАМА ЗАБРАЊЕН ПРИСТУП СВЕТОЈ ГОРИ? Казна за овај прекршај је сурова, а неке Српкиње су је ипак посетиле