ЦИРБЕС ИМА НОВИ КЛУБ: Бивши центар Звезде ће играти у ФИБА Лиги шампиона
НЕМАЧКИ кошаркаш и бивши играч Црвене звезде Маик Цирбес наставиће каријер у Португалији, у екипи Бенфике.
ФОТО: КК Црвена звезда
Снажни центар је прошле сезоне са црвено-белима освојио трипл круну, али није пуно играо, па је промена средине била логичан избор.
Овај 32-годишњак ће са новим клубом осим у првенству Португалије учествовати и у ФИБА Лиги шампиона.
Цирбес је у каријери наступао за Бамберг, Макаби, Бајерн и Цедевиту Олимпију. Играо је и у Кини, а био је једно време и стандардни репрезентативац Немачке.
БОНУС ВИДЕО: Загревање "орлова" пред Немачку
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
СРАМ ИХ БИЛО: Новак Ђоковић не игра на Ју-Ес опену, а организатори се овако огласили
25. 08. 2022. у 17:14
ОГЛАСИО СЕ НОВАК ЂОКОВИЋ: Сада је све јасно, познато да ли путује на Ју-Ес опен
25. 08. 2022. у 16:25
КАКАВ ЖРЕБ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА! Групе су формиране, следи спектакл до спектакла - ово ће сви гледати
25. 08. 2022. у 19:04 >> 19:04
ПОТРЕС НА МАРАКАНИ: Павков напустио Звезду, иде код бившег партизановца?
25. 08. 2022. у 15:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НЕКИ НОВИ ПАРТИЗАН: Легендарни Саша Илић против Земуна започиње своју авантуру на клупи "црно-белих"
ЗВАНИЧНИ деби на клупи Партизана, Саша Илић имаће вечерас на "гостовању" Земуну у првом колу Суперлиге Србије (19.00).
18. 07. 2026. у 07:30
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
КАТАСТРОФА Колико Украјина сада има становника - а колико их је било пре рата: бројеви застрашујући, нема људи за обнову земље
НА територији под контролом Кијева остало је између 22 и 25 милиона становника, док ратни губици, масовно исељавање, низак наталитет и убрзано старење становништва гурају Украјину ка демографској кризи која би могла из темеља да промени националну, економску и друштвену структуру земље, пише „Азија тајмс”.
16. 07. 2026. у 19:23
Коментари (0)