БЕЗ ПРОМАШАЈА! Партизанов центар очарао у Летњој лиги (ВИДЕО)

15. 07. 2022. у 10:31

СЈАНИ српски центар за само 16 минута проведених на паркету стигао је до дабл-дабл учинка синоћ.

Кошаркаш Партизана Балша Копривица одиграо је најбољи меч у дресу Детроит пистонса у овогодишњој НБА Летњој лиги.

У претходним утакмицама није добијао значајну минутажу, а на два сусрета против Портланда и Индијане укупно је сакупио 16 минута, док против Вашингтон визардса није ни крочио на терен.

Прошле ноћи добио је шансу, а центар Партизана је то искористио. Он је у поразу од Кливленда са 82:79 забележио 10 поена и 10 скокова, уз учинак без промашаја.

Црногорски центар Марко Симоновић био је међу најбољим играчима Чикага у победи над Шарлотом резултатом 89:73, пошто је убацио 17 поена уз 13 скокова и четири асистенције за нешто мање од 27 минута на паркету.